Skontaktuj się z nami

Cenimy każdą interakcję z naszymi klientami i jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci najlepsze możliwe wsparcie. Jeśli masz pytania, potrzebujesz porady przy wyborze idealnych okularów Polaroid, lub chcesz dowiedzieć się więcej o naszych produktach i usługach, skontaktuj się z nami – z przyjemnością pomożemy!

UWAGA:
W trosce o najwyższą jakość obsługi i szybką reakcję na Państwa zapytania, zalecamy korzystanie z kontaktu mailowego. Ze względu na szczyt sezonu, kontakt telefoniczny może być utrudniony, zachęcamy więc do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: hello@shogla.com lub formularza kontaktowego poniżej. Dziękujemy za zrozumienie i gwarantujemy, że na wszystkie wiadomości odpowiemy w ciągu maksymalnie 24 godzin.

Jeśli Twoja sprawa jest pilna, prosimy o oznaczenie wiadomości w temacie słowem "PILNE". Wiadomości te są priorytetowo przetwarzane i na odpowiedź czekasz nie dłużej niż 2 godziny.

Dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość. Zapewniamy, że każde zapytanie zostanie potraktowane z należytą uwagą i profesjonalizmem

Adres:

Shogla.com
Kościuszki 66A
32-650 Kęty

Dane kontaktowe:

Email: hello@shogla.com

Godziny pracy:

Poniedziałek - Piątek: 9-15
Sobota: nieczynne
Niedziela: nieczynne.

Napisz do nas